Tóth Máté az Ifjuságiak Országos Bajnokságán Magasugrásban 183cm - es egyéni csúccsal a hatodik helyen végzett, nem sok hiányzott ,hogy átugorja a 186 cm-t

Március 7-8-án zajló Többpróba Országos Bajnokságon Sulyán Alexa egyéni csúcsokkal ( magas -súly) a negyedik helyen végzett

Február 2-án a Masz Nyílt Fedettpályás Felnőtt Versenyén Sulyán Alexa nagyszerű egyéni csúccsal 7.84 másodpecet ért el , a döntőben hetedik helyen végzett

Székesfehérvárott a Diákolimpia Ügyességi Cs.B Országos Döntőjén a  leány távolugró csapatunk a kilencedik helyen végzett Sum Noémi- Gergely Kitti-Fekete Lilla- Sum Niki- Horváth Laura összeállításban

Nagyszerű erdmények Albertirsán a Pest Megyei Diákolimpiai Ügyességi Csapatbajnokságon szeptember 23-án

Leány Távolugró csapatunk Aranyérmes és továbbjutó az Országos Döntőre !!!

A 10 x 200m -es váltónk alig 2 másodpercel lemaradva Ezüstérmes

Fiú Távolugró csapatunk Bronzérmes lett

Szép eredményeket értek el legkisebb sportolóink október 3-án az Ikarus pályán rendezett Budapest Gyermekbajnokságon

Bense Petra 300m 58.30

Horváth Máté október  18-án Székesfehérvárott, a váci Boronkay György középiskolai csapattal Diákolimpiai Bajnok lett gerelyhajításban, egy egészen kiváló 62.66 méteres
dobással.Teljesítménye értékét csak növeli, mindezt felnőtt szerrel 8oo grammos gerellyel dobta ... serdülőként...(nekik még csak 600gr a szer súlya)
Nem mellesleg, még egy Bronzérmet is elhozott a távolugró csapattal.

Országos Bajnoki cím
Nagyszerű eredmény született  Székesfehérvárott október második hétvégéjén a Serdülő Többpróba Országos Bajnokságon.
A 100m gát, távolugrás, súlylökés, magasugrás, gerelyhajítás, és 1500m- es futásbóll álló megméretésen,
Gát 14.75mp, súly 12.52m, távol 6.14m, magas 159cm,  gerely 62.96m 1500m 5.39 perc
Horváth Máté Aranyérmes lett, és szerezte magának a második, Szakosztályunk életében pedig a hatodik Országos Bajnoki címet
Nagy .. nagMÁTÉpróba.jpgy ...Gratuláció !!!!!!

Szeptember 27 - én Vácott a Németh Miklós Gerelyhajító versenyen Horváth Máté megerősítette vezető pozícióját a ranglista élén, közel három méterrel javította meg eddigi legjobbját, 64,18 méterrel nyerte meg a versenyt

Szeptember 26-án Albertirsán szerepeltek legkisebb sportolóink a Sport XXI Észak Magyarországi Régió csapat versenyén
Az U 11-esek Horváth B. Soós V. Soós. R. Tóth - Vári, Gedeon, Lázár Raffai, Nemes összeállításban ezüstérmesek, míg az U13-as Nádas, Bense, Hargitai, Barsi, Horváth, L, Sum, Horváth B., H. Gyurcsó csapat  bronzérmes helyen végzett.