Kölyökatlétáink is elkezdhették végre idei első Sport XXI-es versenyüket az Ikarus pályán március 23-án.
Küzdelmes verseny után Ezüstérmes helyen vehette át az érmeket a csapat, Bense Petra - Gedeon Flóra-Horváth Boglárka-Lázár Luca - Nemes Zádor - Soós Regina - Soós Vivien - Raffai Kristóf - Tóth Vári Regina összeállításban

Ismét Országos Bajnoki Cím, és  Bronzérem Atlétikában.

Nádas Balázs nagyszerű egyéni csúcsokkal, 60m-en 7,89 mp. távolugrásban 527cm súlylökésben 8.38m
300 m-en 41.39 másodperccel
Aranyérmet szerzett a SYMA csarnokban rendezett Országos Újonc Többpróba Bajnokságon március utolsó hétvégéjén.
Nagyszerűen szerepeltek még első atlétikai versenyükön, Ozsváth Ákos, ki a 9., míg Hargitai Csanád a 16. helyen végzett.
Másnap folytatva a jó szeplést a lányoknál is, Sum Niki 60m-en 8.47mp, Súlylökésben 7.58m
Magasugrásban 138cm,
1000m-en 3.26 perccel
Bronzérmet szerzett!!!. Kiválóan szerepelt még Horváth Laura,  21. helyen végzett a népes mezőnyben
Összegezve az Országos bajnoki hétvégét, sportolóink nagyszerűen helytálltak, szívvel lélekkel küzdöttek  a néhol majdnem 100 fős  mezőnyökben!!!

Február utolsó hétvégéjén Horváth Máté az Ifjúságiak mezőnyében 60 méteres síkfutásban nagyszerű egyéni csúccsal 7.33 másodperccel a  döntöbe jutott, és itt a hetedik helyen végzett, ugyanígy hetedik lett távolugrásban is, 609 cm-rel  Nemes Nóra először 200m en érte el eddigi legjobbját 28.87-et, majd távolugrásban ért el kitűnő helyezést , az 5 méteresek " klubjába" lépett,és evvel az eredménnyel  a 10 helyen végzett

Tolna megyébe, Bonyhádra utaztunk, hogy legkisseb újonc versenyzőink, és ifjusági atlétáink is elkezdhessék felkészülésüket az Országos Bajnokságukra ,

Első helyen végzett e Horváth Máté Távolugrásban 623 cm-es gyéni csúccsal és Nádas Balázs 60m-es gátfutásban 9.84 másodperccel

Nyolcadik  8.42-es egyéni csúccsal Sum Niki 60m-es síkfutásban, míg magasugrásban 140 cm-t ugrott.

Távolugrásban Kiss Enéh 4,87-tel 9. Nemes Nóra 4,82 cm-es egyéni csúccsal 12. és szintén egyéni csúcsot ugrott Horváth Laura 465cm, és Sum Noémi 446 cm-rel

Szintén SYMA csarnokban február első hétvégéjén rendezett Serdülők Országos Bajnokságán kiváló eredmények és  egyéni csúcsok születtek

Sum Noémi nagy egyéni csúccsokkal 800 m-en 10. 2.30. másodperccel, míg 300m-en 13. lett 43.63 másodperccel

Hargitai Bánk 1500 m-en szintén legjobbját teljesítva 4,58 -cal a 12. helyen végzett

Kiss Barna Távolugrásban kerek 5m-es rekordjával 14.lett

Kiss Enéh távolugrásban 494 cm-es egyéni legjobbjával a 10. helyre ugrott

A 2021-es év első versenyét a SYMA csarnokban rendezett Bidapest Bajnokságon felnőtt mezőnyben  abszolválták fiatal sportolóink

Serdülőként Sum Noémi 800m-en 2.34 másodpercel javította meg szabadtéri rekordját ,valamint  Kiss Enéh 468 cm-es ugrással kezdte a szezont távolugrásban

Tóth Máté juniorként magasugrásban 180 cm-rel végzett, biztató kisérlete volt az egyéni csúcsot jelentő 185 centiméterre

Május első hétvégéjén az U14-es és az U16-os korosztály is elkezdhette szabadtéri versenyzését, és elsőre nagyszerű versenyzéssel örvendeztettek meg minket, annak ellenére, hogy sajnos a pandémia miatt,  atlétika pálya nélkül készültünk, készülünk fel a szabadtéri szezonra.
Vácott az új Atlétikai Stadionban Nádas Balázs
( folytatva a fedettpályás nagyszerű szereplését) a maximális három számban amin elindulhatott, dobogóra is állhatott. 80m-es síkfutásban 10.14másodperccel, távolugrásban 5.05 méterrel Aranyérmet, míg 300méteren 41.25 másodperces idővel Bronzérmet szerzett, Balázs mellett állhatott a dobogón és Bronzérmet vehetett át 80 méteren Ozsváth-Sarok Ákos 10. 38 másodperces idővel, míg 300m-en 42.26 mp-cel az 5.helyen futott be.
Horváth Laura ötösugrásban 11.67 méterrel Ezüstérmes, valamint 80m-es síkfutásban  12.lett. 5.helyen ért célba Sum Noémi 800m-en. 9.helyen végzett egyaránt Sum Noémi és Hargitai Bánk 1500m-en, Bánk szintén 9.lett másnap 800m-en is. Hargitai Csanád 2000m-en 8., 2000m-en pedig a 9. helyen végzett.
Nagyszerű eredmény a Szekszárdi Ifjúsági OB-én. Horváth Máté hatalmas egyéni csúccsal 68.36 méterrel (idei első versenyén) Bronzérmet szerzett
Varga Ádám, élete első 400m-es futásán 53.54 mp - cel a 13.helyen végzett
Nagy nagy gratuláció!!!
Nagyszerű eredmények a Sport XXI Észak Magyarországi Régió versenyén szeptember végi ragyogó időben.
Aranyérmes lett a 4 x 50 m-es váltónk Soós Vivien - Gedeon Flóra - Tóth-Vári Regina - Horváth Boglárka összeállításban, valamint  Soós Vivien 60m-es gátfutásban és Horváth Boglárka 800m-en